x
Brug for hjælp?

Har du spørgsmål eller ønsker du et tilbud?

Ring på tlf. 97 94 57 11
Eller send en besked:

Tlf: 9794 5711 Brug for hjælp?

Medarbejdere

Kontor

Peter Vang Peter Vang Adm. Direktør Telefon: 20 60 63 50 E-mail: peter@bv-trappen.dk
Maria Kloster Lauridsen Økonomi og Produktionsplanlægning Telefon: 96 17 75 84 E-mail: maria@bv-trappen.dk
Kresten Hyldgaard Poulsen Teknisk sagsbehandler Telefon: 96 17 75 82 E-mail: kresten@bv-trappen.dk
Svend Nielsen Trappekonsulent Telefon: 61 14 34 86 E-mail: svend@bv-trappen.dk
Jonas G. Leerbeck Jonas G. Leerbeck Trappekonsulent Telefon: 61 14 34 87 E-mail: jgl@bv-trappen.dk
Rikke Wind Hornstrup Intern salg og Marketing Telefon: 96 17 75 80 E-mail: rikke@bv-trappen.dk
Lars Hviid Teknisk Tegner og Intern salg Telefon: 96 17 75 87 E-mail: lars@bv-trappen.dk
Jonas Aggerholm Teknisk Tegner og Indkøb Telefon: 96 17 75 85 E-mail: jonas@bv-trappen.dk
Gitte Lapholm Gitte Lapholm Teknisk tegner Telefon: 96 17 75 88 E-mail: gitte@bv-trappen.dk
Lars Nielsen Produktionsforberedelse Telefon: 96 17 75 86 E-mail: larsn@bv-trappen.dk
Karin Kappel Karin Kappel Kundeservicemedarbejder Telefon: 96 17 75 89 E-mail: karin@bv-trappen.dk

Produktion

Ole Christensen Ole Christensen Teamleder / Tillidsmand
Finn Paaske Finn Paaske Teamleder
Arne Rægaard Arne Rægaard Teamleder
Steffen Pedersen Steffen Pedersen Teamleder
Ole Preetzmann Ole Preetzmann Arbejdsmiljørepræsentant

Montører

Søren Laursen Søren Laursen Montør
Bjørn Elver Nielsen Bjørn Elver Nielsen Montør
Michael Madsen Michael Madsen Montør
Nicholai Kjær Nicholai Kjær Montør
Janus Høj Janus Høj Montør
Stefan Josefsen Stefan Josefsen Montør

Denne hjemmeside anvender cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på siden. Læs mere her

Ok