x
Brug for hjælp?

Har du spørgsmål eller ønsker du et tilbud?

Ring på tlf. 97 94 57 11
Eller send en besked:

Tlf: 9794 5711 Brug for hjælp?

Medarbejdere

Kontor

Peter Vang Adm. Direktør Telefon: 20 60 63 50 E-mail: peter@bv-trappen.dk
Maria Kloster Lauridsen Økonomi og Produktionsplanlægning Telefon: 96 17 75 84 E-mail: maria@bv-trappen.dk
Kresten Hyldgaard Poulsen Teknisk sagsbehandler Telefon: 96 17 75 82 E-mail: kresten@bv-trappen.dk
Keld Rølle Lauridsen Værkfører Telefon: 51 44 44 25 E-mail: keld@bv-trappen.dk
Rikke Wind Hornstrup Intern salg og Marketing Telefon: 96 17 75 80 E-mail: rikke@bv-trappen.dk
Svend Nielsen Key Account Manager Telefon: 61 14 34 86 E-mail: svend@bv-trappen.dk
Mads Overgaard Andersen Key Account Manager Telefon: 61 14 34 84 E-mail: mads@bv-trappen.dk
Steffan Munk Overgaard Intern salg Telefon: 96 17 75 87 E-mail: steffan@bv-trappen.dk
Lars Hviid Teknisk Tegner Telefon: 96 17 75 88 E-mail: lars@bv-trappen.dk
Jonas Aggerholm Teknisk Tegner og Indkøb Telefon: 96 17 75 85 E-mail: jonas@bv-trappen.dk
Lars Nielsen Produktionsforberedelse Telefon: 97 94 57 11 E-mail: larsn@bv-trappen.dk
Lotte Sørensen Intern salgselev

Produktion

Ole Christensen Tillidsmand
Ole Flugt Sikkerhedsrepræsentant

Montører

Søren Laursen Montør
Bjørn Elver Nielsen Montør
Lasse Bredahl Montør
Jesper Jensen Montør
Stefan Hasager Montør

Denne hjemmeside anvender cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på siden. Læs mere her

Ok