x
Brug for hjælp?

Har du spørgsmål eller ønsker du et tilbud?

Ring på tlf. 97 94 57 11
Eller send en besked:

Tlf: 9794 5711 Brug for hjælp?

Medarbejdere

Kontor

Peter Vang Peter Vang Adm. Direktør Telefon: 20 60 63 50 E-mail: peter@bv-trappen.dk
Maria Kloster Lauridsen Økonomi og Produktionsplanlægning Telefon: 96 17 75 84 E-mail: maria@bv-trappen.dk
Kresten Hyldgaard Poulsen Teknisk sagsbehandler Telefon: 96 17 75 82 E-mail: kresten@bv-trappen.dk
Svend Nielsen Key Account Manager Telefon: 61 14 34 86 E-mail: svend@bv-trappen.dk
Jonas G. Leerbeck Jonas G. Leerbeck Key Account Manager Telefon: 61 14 34 87 E-mail: jgl@bv-trappen.dk
Rikke Wind Hornstrup Intern salg og Marketing Telefon: 96 17 75 80 E-mail: rikke@bv-trappen.dk
Steffan Munk Overgaard Intern salg Telefon: 96 17 75 87 E-mail: steffan@bv-trappen.dk
Bjarne Forman Ravn Bjarne Forman Ravn Intern salg Telefon: 96 17 75 83 E-mail: bfr@bv-trappen.dk
Lars Hviid Teknisk Tegner Telefon: 96 17 75 88 E-mail: lars@bv-trappen.dk
Jonas Aggerholm Teknisk Tegner og Indkøb Telefon: 96 17 75 85 E-mail: jonas@bv-trappen.dk
Lars Nielsen Produktionsforberedelse Telefon: 97 94 57 11 E-mail: larsn@bv-trappen.dk
Karin Kappel Karin Kappel Kundeservicemedarbejder Telefon: 96 17 75 83 E-mail: karin@bv-trappen.dk

Produktion

Ole Christensen Ole Christensen Tillidsmand
Ole Flugt Ole Flugt Sikkerhedsrepræsentant

Montører

Søren Laursen Søren Laursen Montør

Denne hjemmeside anvender cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på siden. Læs mere her

Ok