Medarbejdere

Michael Bjørnskov Bestyrelsesformand
Peter Vang Adm. Direktør Telefon: 20 60 63 50 E-mail: peter@bv-trappen.dk
Kresten Hyldgaard Poulsen Teknisk sagsbehandler Telefon: 96 17 75 82 E-mail: kresten@bv-trappen.dk
Maria Kloster Lauridsen Økonomi, Boghold og Leverancer Telefon: 96 17 75 84 E-mail: maria@bv-trappen.dk
Svend Nielsen Key Account Manager Telefon: 61 14 34 86 E-mail: svend@bv-trappen.dk
Mads Overgaard Andersen Key Account Manager Telefon: 61 14 34 84 E-mail: mads@bv-trappen.dk
Keld Rølle Lauridsen Værkfører Telefon: 51 44 44 25 E-mail: keld@bv-trappen.dk
Lars Nielsen Produktionsforberedelse Telefon: 97 94 57 11 E-mail: larsn@bv-trappen.dk
Winnie Stenled Lennert Service Telefon: 96 17 75 83 E-mail: winnie@bv-trappen.dk
Jonas Aggerholm Teknisk Tegner og Indkøb Telefon: 96 17 75 85 E-mail: jonas@bv-trappen.dk
Lars Hviid Teknisk Tegner Telefon: 96 17 75 88 E-mail: lars@bv-trappen.dk
Jeanett Rolighed Intern Salg Telefon: 96 17 75 89 E-mail: jeanett@bv-trappen.dk
Rikke Wind Hornstrup Intern salg Telefon: 96 17 75 80 E-mail: rikke@bv-trappen.dk

Denne hjemmeside anvender cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på siden. Læs mere her

Ok